Jeg har taget alle jeres ønsker og samlet det I oftes ønsker aller mest. Jeres største ønske har været en god kage til konfirmationer, fester, dåb mv. Mine bud på gode, nemme, festlige og smukke festkager til konfirmationer, dåb, havefester, hygge, middagen, fødselsdagen, osv.
Jeg har taget udgangspunkt i en god kage, og lavet 5 variationer af den. Dine gæster gætter aldrig, at det er den “samme” kage du kreere hver gang, men blot tvister den i smag og udseende.
Under fanen “E-bog” kan du downloade min gratis E-bog
Kunne du tænke dig at imponere dine gæster med smukke og velsmagende kager, hver gang en af sommerens fester byder sig – men uden at bøvle med en ny opskrift hver gang? Jeg har udviklet et helt særligt opskriftshæfte, som gør det muligt!
GRATIS E-bog “1 kage, 5 variationer – til alle sommerens fester” direkte i din indboks.
I min E-bog finder du inspiration på disse kager: